Sparebanktreffen, FK6

Fredag 16 og lørdag 17 juni.  2017

Stadsbygd Skytterlag har gleden av å innby til åpent  banestevne.

Skyteprogram
35 skudd for alle klasser unntatt NU, NV, 1, Å og AG3/ HK416 som skyter 25 skudd.

 

Premiering
NU: Gjenstandspremie til alle deltakere.
Øvrige klasser: Pengepremiering av 15-skudd og 10-skudd, i hht Skytterboka.

 

Innskudd
NU, R, ER, J, EJ: kr 100 (arr. kr 30, pengepremie kr 50, karusellavgift kr. 20).
Øvrige: kr 170 (arr 70, pengepremie kr 80, karusellavgift kr. 20).

 

Påmelding

Forhåndspåmelding via DFS’  påmeldingssystem til og med  15 juni.
Påmelding på banen fredag kl 17:00 – 18:00 og lørdag kl. 09.00 – 11.00.

Det skytes på Megalink elektroniske skiver, 10 stk på 300m og 6 stk på 100m.

Stevnetelefon: Vidar Foss, mob. 92 66 44 18

Enkelt kjøkkensalg

Velkommen til spennende konkurransedag på Stadsbygd!

 

Banen vår finner du her: 63°30,384’N 10°3,456’Ø

Kretsstevne bane 2017, Stadsbygd SKL, 24.05.2017

 

Mesterskap:

Klasse 3-5: 1. Espen By Dyrendahl, Rissa (5) 341, 2. Thomas Sunde, Rissa (5) 339, 3. Kristin Dyrendahl, Rissa (5) 337, 4. Tormod Dyrendal, Rissa (5) 334, 5. Arild Dyrendal, Rissa (3) 322, 6. Ketil Sunde, Rissa (3) 318, 7. Ove Johan Dyrendahl, Rissa (3) 317, 8. Jonny Denstad, Rissa (4) 312, 9. Martin By Dyrendahl, Rissa (4) 306, 10. Knut Byberg, Rissa (3) 301

V55: 1. Tore Olav Moen, Herfjord 335, 2. Asgeir Jønland, Sørdalen 330, 3. Atle Føll, Rissa 320

Rekrutt: 1. Sander Fenstad Langsæter, Rissa 326, 2. Ask Eidur Tangvik Wemunstad, Rissa 325, 3. Sondre Trøen, Rissa 322, 4. Theodor Sunde, Rissa 307, 5. Martin Flatvoll, Stadsbygd 236

Eldre rekrutt: 1. Sigurd Sve, Rissa 347, 2. Oliver Næss, Stadsbygd 343, 3. Lasse Størdal, Stadsbygd 333, 4. Magnus Bakøy Sunde, Rissa 234

V65: 1. Knut Bjerve, Rissa 349, 2. Rolf Dyrendal, Rissa 346, 3. Petter Bakøy, Rissa 337, 4. Magnar Alseth, Rissa 336, 5. Arne Forfod, Rissa 225

V73: 1. Peder Forfot, By Skytterlag 335

Hovedskyting:

Klasse 3: 1. Ketil Sunde, Rissa 225, 2. Arild Dyrendal, Rissa 223, 3. Ove Johan Dyrendahl, Rissa 219, 4. Knut Byberg, Rissa 211

Klasse 4: 1. Martin By Dyrendahl, Rissa 215, 2. Jonny Denstad, Rissa 213

Klasse 5: 1. Kristin Dyrendahl, Rissa 243, 2. Espen By Dyrendahl, Rissa 243, 3. Thomas Sunde, Rissa 239, 4. Tormod Dyrendal, Rissa 236

Klasse V55: 1. Tore Olav Moen, Herfjord 243, 2. Asgeir Jønland, Sørdalen 238, 3. Atle Føll, Rissa 231

Klasse NU: 1. Lasse Fenstad Larsen, Stadsbygd 190, 2. Trond Jakob Rein, Stadsbygd 224

Klasse R: 1. Sondre Trøen, Rissa 239, 2. Martin Flatvoll, Stadsbygd 236, 3. Sander Fenstad Langsæter, Rissa 235, 4. Ask Eidur Tangvik Wemunstad, Rissa 233, 5. Theodor Sunde, Rissa 225

Klasse ER: 1. Sigurd Sve, Rissa 249, 2. Oliver Næss, Stadsbygd 243, 3. Lasse Størdal, Stadsbygd 239, 4. Magnus Bakøy Sunde, Rissa 234

Klasse V65: 1. Knut Bjerve, Rissa 249, 2. Rolf Dyrendal, Rissa 248, 3. Magnar Alseth, Rissa 243, 4. Petter Bakøy, Rissa 241, 5. Arne Forfod, Rissa 225

Klasse V73: 1. Peder Forfot, By Skytterlag 241

Årsmøte fredag 20 jan. kl. 19.00

Saksliste:

  1. Godkjenning av møteinnkalling og saksliste.
  2. Valg av møteleder og referent.
  3. Årsmelding.
  4. Ammunisjonspriser
  5. Medlemskontingent
  6. Regnskap/ budsjett.
  7. Innkomne saker.
  8. Valg

Frist for innkomne saker settes til onsdag 18/1-2017. Ev. saker meldes til

Vidar Foss pr. e-post: vidar.foss@konveks.no

PS!Det vil bli servering i det nye skytterhuset

Stadsbygd, 02/01-2017

Vidar Foss / formann.