Resultater

Samlagsstevne Fosen, Stadsbygd Skytterlag, 12-14.08.2016:

 Stadsbygd skytterlag arrangerte samlagsstevne bane for Fosen skyttersamlag i helga 12.-14. august, Det deltok i alt 81 skyttere.

Mesterskap:

Klasse 1: 1. Stein Yngve Flatvoll, Stadsbygd 234, 2. Sverre Næbb, Ørlendingen 230, 3. Martin Hammernes, Rissa 226

Klasse 2: 1. Geir Halvorsen, Hofstaddalen 242, 2. Knut Byberg, Rissa 241, 3. Tor Einar Sunde, Rissa 237

 Klasse 3-5: 1. Espen By Dyrendahl, Rissa (5) 343, 2. Tore Veie, Rissa (5) 342, 3.. Per Johan Gjølga, Stallvik (4) 338, 4. Tore Byberg, Rissa (4) 337, 5. Kristin Dyrendahl, Rissa (5) 331, 6. Thomas Bakøy Sunde, Rissa (5) 329, 7. Kristin Sve Bratseth, Rissa (4) 312

 V55: 1. Asgeir Jønland, Sørdalen 334, 2. Tore Olav Moen, Herfjord 331, 3. Roald Bratseth, Rissa 329, 4. Gunnar Dyrendahl, Rissa 324

 Klasse 2: 1. Geir Halvorsen, Hofstaddalen 338, 2. Tor Einar Sunde, Rissa 336, 3. Knut Byberg, Rissa 335

 Rekrutt: 1. Erik Bauge, Rissa 339, 2. Magnus Bakøy Sunde, Rissa 339, 3. Martin Blix, Herfjord 330, 4. Martin Fenstad Flatvoll, Stadsbygd 300

 Eldre rekrutt: 1. Marita Mære Hårstad, Sørdalen 348, 2. William Svendsen, Herfjord 342, 3. Sigurd Sve, Rissa 335, 4. Simen Wåbenø, Sørfjorden 298

 Junior: 1. Kristian Kimo, Rissa 340

 V65: 1. Einar Alstad, Herfjord 348, 2. Arne Forfod, Rissa 339, 3. Jakob Dalsaune, Vanvik 336

V73: 1. Arnfinn Larsen, Herfjord 346, 2. Dagfinn Svenning, Herfjord 342

 Hovedskyting:

Klasse 1: 1. Stein Yngve Flatvoll, Stadsbygd 234, 2. Sverre Næbb, Ørlendingen 230, 3. Martin Hammernes, Rissa 226

Klasse 2: 1. Geir Halvorsen, Hofstaddalen 242, 2. Knut Byberg, Rissa 241, 3. Tor Einar Sunde, Rissa 237, 4. Martin Vangen, Rissa 233, 5. Vidar Foss, Stadsbygd 227, 6. Morten Jarnskjegge Knutsen, Bjugn 209, 7. Are Ingebrigsten, Ørlendingen 202, 8. Geir Sæther, Rissa 198

Klasse 3: 1. Geir Arne Brandhaug, Sørfjorden 232, 2. Svein Arne Dyrendahl, Rissa 224, 3. Ketil Sunde, Rissa 224, 4. Kristina Mære Hårstad, Sørdalen 217, 5. Odd Einar Nordvik, Ørlendingen 204

Klasse 4: 1. Per Johan Gjølga, Stallvik 242, 2. Tore Byberg, Rissa 239, 3. Roar Alseth, Rissa 233, 4. Kristin Sve Bratseth, Rissa 231, 5. Vidar Dyrendahl, Rissa 228, 6. Martin By Dyrendahl, Rissa 226, 7. Kamilla Dyrendahl, Rissa 221, 8. Arild Dyrendahl, Rissa 219, 9. Trond Anfeldt Røstad, Ørlendingen 218, 10. Ove Johan Dyrendahl, Rissa 208, 11. Magnus Riiber Denstad, Rissa 206

Klasse 5: 1. Espen By Dyrendahl, Rissa 244, 2. Tore Veie, Rissa 243, 3. Tormod Dyrendahl, Rissa 240, 4. Carl Ove Glahus, Ørlendingen 237, 5. Kristin Dyrendahl, Rissa 232, 6. Thomas Bakøy Sunde, Rissa 230, 7. Sverre Håvard Melhus, Rissa 228, 8. Roar Forfot, By Skytterlag 225

Klasse V55: 1. Roald Bratseth, Rissa 239, 2. Asgeir Jønland, Sørdalen 238, 3. Tore Olav Moen, Herfjord 236, 4. Gunnar Dyrendahl, Rissa 234, 5. Terje A. Husby, Ørlendingen 233, 6. Jostein Lerstad, Vanvik 228, 7. Rolf Dyrendahl, Rissa 215, 8. Asbjørn Hårstad, By Skytterlag 209

Klasse AG3: 1. Per Johan Gjølga, Stallvik 228

Klasse ASP: 1. Petter jr Bakøy Sunde, Rissa 220, 2. Kristoffer Blix, Herfjord 229, 3. Ina Melhus, Rissa 225, 4. Theodor Sunde, Rissa 224, 5. Tormod Sve, Rissa 225

Klasse R: 1. Erik Bauge, Rissa 243, 2. Magnus Bakøy Sunde, Rissa 241, 3. Martin Blix, Herfjord 236, 4. Ørjan Dyrendahl, Rissa 218, 5. Martin Fenstad Flatvoll, Stadsbygd 213

Klasse ER: 1. Marita Mære Hårstad, Sørdalen 249, 2. William Svendsen, Herfjord 244, 3. Sigurd Sve, Rissa 241, 4. Simen Wåbenø, Sørfjorden 241, 5. Lasse Størdal, Stadsbygd 237, 6. Hallvard Bratseth, Rissa 232, 7. Oliver Næss, Stadsbygd 231, 8. Mats Dyrendahl, Rissa 231, 9. Hanne Fiksdal, Sørfjorden 230

Klasse J: 1. Kristian Kimo, Rissa 241, 2. Ingrid Martine Bratseth, Rissa 227

Klasse V65: 1. Einar Alstad, Herfjord 248, 2. Jakob Dalsaune, Vanvik 247, 3. Bjarne Breivold, By Skytterlag 246, 4. Arne Forfod, Rissa 245, 5. Arvid Næbb, Ørlendingen 244, 6. Ole Brandhaug, Sørfjorden 244, 7. Petter Bakøy, Rissa 244, 8. Tore Reksterberg, Ørlendingen 243, 9. Erling Johan Dyrendahl, Rissa 240, 10. Magnar Alseth, Rissa 240, 11. Tor Martin Sunde, Rissa 218

Klasse V73: 1. Arnfinn Larsen, Herfjord 248, 2. Dagfinn Svenning, Herfjord 246, 3. Daniel Dyrendahl, Rissa 243, 4. Torbjørn Forfot, By Skytterlag 236, 5. Peder Forfot, Sørfjorden 232

 

Hovdes minne

 

1 Thomas Bakøy Sunde Rissa 5 10 15 25
2 Geir Arne Brandhaug Sørfjorden 3 13 11 24
3 Tore Byberg Rissa 4 10 13 23
4 Sverre Håvard Melhus Rissa 5 7 12 19
5 Per Johan Gjølga Stallvik 4 9 10 19
6 Roar Alseth Rissa 4 6 11 17
7 Svein Arne Dyrendahl Rissa 3 8 9 17
8 Odd Einar Nordvik Ørlendingen 3 9 8 17
9 Magnus Riiber Denstad Rissa 4 7 9 16
10 Kristian Kimo Rissa J 8 8 16
11 Knut Byberg Rissa 2 6 9 15
12 Kristina Mære Hårstad Sørdalen 3 8 7 15
13 Ketil Sunde Rissa 3 6 8 14
13 Ove Johan Dyrendahl Rissa 4 6 8 14
13 Gunnar Dyrendahl Rissa V55 6 8 14
13 Per Johan Gjølga Stallvik AG3 6 8 14
17 Kamilla Dyrendahl Rissa 4 4 9 13
18 Arnfinn Larsen Herfjord V73 6 7 13
19 Tormod Dyrendahl Rissa 5 3 9 12
20 Marita Mære Hårstad Sørdalen ER 5 7 12
21 Petter Rein Stadsbygd 1 6 6 12
22 Geir Halvorsen Hofstaddalen 2 4 7 11
23 Simen Wåbenø Sørfjorden ER 5 6 11
23 Dagfinn Svenning Herfjord V73 5 6 11
25 Einar Alstad Herfjord V65 5 5 10
25 Stein Yngve Flatvoll Stadsbygd 1 5 5 10
27 Bård Fenstad Stadsbygd 1 6 4 10
27 Asgeir Jønland Sørdalen V55 6 4 10
29 Peder Forfot Sørfjorden V73 3 6 9
30 Jostein Lerstad Vanvik V55 4 5 9
31 Tor Einar Sunde Rissa 2 5 4 9
32 Tore Olav Moen Herfjord V55 1 7 8
33 Sigurd Sve Rissa ER 3 5 8
34 Vidar Foss Stadsbygd 2 6 2 8
35 Martin By Dyrendahl Rissa 4 3 4 7
36 Morten Jarnskjegge Knutsen Bjugn 2 3 3 6
37 Ole Brandhaug Sørfjorden V65 1 3 4

Klassevis resultater

 Klasse ER

1 Marita Mære Hårstad Sørdalen 5 7 12
2 Simen Wåbenø Sørfjorden 5 6 11
3 Sigurd Sve Rissa 3 5 8

Klasse J

1 Kristian Kimo Rissa 8 8 16

Klasse V65

1 Einar Alstad Herfjord 5 5 10
2 Ole Brandhaug Sørfjorden 1 3 4

Klasse V73

1 Arnfinn Larsen Herfjord 6 7 13
2 Dagfinn Svenning Herfjord 5 6 11
3 Peder Forfot Sørfjorden 3 6 9

Klasse 1

1 Petter Rein Stadsbygd 6 6 12
2 Stein Yngve Flatvoll Stadsbygd 5 5 10
3 Bård Fenstad Stadsbygd 6 4 10

Klasse 2

1 Knut Byberg Rissa 6 9 15
2 Geir Halvorsen Hofstaddalen 4 7 11
3 Tor Einar Sunde Rissa 5 4 9
4 Vidar Foss Stadsbygd 6 2 8
5 Morten Jarnskjegge Knutsen Bjugn 3 3 6

Klasse 3

1 Geir Arne Brandhaug Sørfjorden 13 11 24
2 Svein Arne Dyrendahl Rissa 8 9 17
3 Odd Einar Nordvik Ørlendingen 9 8 17
4 Kristina Mære Hårstad Sørdalen 8 7 15
5 Ketil Sunde Rissa 6 8 14

Klasse 4

1 Tore Byberg Rissa 10 13 23
2 Per Johan Gjølga Stallvik 9 10 19
3 Roar Alseth Rissa 6 11 17
4 Magnus Riiber Denstad Rissa 7 9 16
5 Ove Johan Dyrendahl Rissa 6 8 14
6 Kamilla Dyrendahl Rissa 4 9 13
7 Martin By Dyrendahl Rissa 3 4 7

Klasse 5

1 Thomas Bakøy Sunde Rissa 10 15 25
2 Sverre Håvard Melhus Rissa 7 12 19
3 Tormod Dyrendahl Rissa 3 9 12

Klasse V55

1 Gunnar Dyrendahl Rissa 6 8 14
2 Asgeir Jønland Sørdalen 6 4 10
3 Jostein Lerstad Vanvik 4 5 9
4 Tore Olav Moen Herfjord 1 7 8

Klasse AG3

1 Per Johan Gjølga Stallvik 6 8 14

Kretsstevne bane, Stadsbygd SKL, 26.05.2016:

Mesterskap:

Klasse 3-5: 1. Kristin Dyrendahl, Rissa (5) 342, 2. Magnus Riiber Denstad, Rissa (4) 336, 3. Geir Arne Brandhaug, Sørfjorden (3) 335, 4. Roar Alseth, Rissa (4) 332, 5. Thomas Bakøy Sunde, Rissa (5) 330

V55: 1. Tore Olav Moen, Herfjord 331, 2. Jostein Lerstad, Vanvik 331, 3. Roald Bratseth, Rissa 330

Klasse 1: 1. Robert Stornes, Nidaros 246, 2. Mats Ulfsnes, Stadsbygd 230

Klasse 2: 1. Martin Vangen, Rissa 321

Rekrutt: 1. Magnus Bakøy Sunde, Rissa 342, 2. Erik Bauge, Rissa 340, 3. Oliver Næss, Stadsbygd 327

V65: 1. Magnar Alseth, Rissa 340, 2. Arne Forfod, Rissa 339, 3. Tor Martin Sunde, Rissa 230

V73: 1. Peder Forfot, Sørfjorden 333

Hovedskyting:

Klasse 1: 1. Robert Stornes, Nidaros 246, 2. Mats Ulfsnes, Stadsbygd 230

Klasse 2: 1. Martin Vangen, Rissa 238

Klasse 3: 1. Geir Arne Brandhaug, Sørfjorden 236

Klasse 4: 1. Magnus Riiber Denstad, Rissa 236, 2. Roar Alseth, Rissa 235, 3. Martin By Dyrendahl, Rissa 234

Klasse 5: 1. Kristin Dyrendahl, Rissa 245, 2. Espen By Dyrendahl, Rissa 234, 3. Thomas Bakøy Sunde, Rissa 234

Klasse V55: 1. Kai Nordsether, Sørfjorden 239, 2. Jostein Lerstad, Vanvik 234, 3. Tore Olav Moen, Herfjord 233, 4. Roald Bratseth, Rissa 232

Klasse ASP: 1. Petter Jr Bakøy Sunde, Rissa 228, 2. Maja Kristoffersen, Stadsbygd 226, 3. Leah Næss, Stadsbygd 218, 4. Marie Stornes, Nidaros 202, 5. Theodor Sunde, Rissa 225

Klasse R: 1. Magnus Bakøy Sunde, Rissa 244, 2. Erik Bauge, Rissa 241, 3. Oliver Næss, Stadsbygd 231, 4. Lasse Størdal, Stadsbygd 229

Klasse V65: 1. Magnar Alseth, Rissa 243, 2. Arne Forfod, Rissa 241, 3. Tor Martin Sunde, Rissa 230, 4. Petter Bakøy, Rissa 226

Klasse V73: 1. Peder Forfot, Sørfjorden 239

Resultater fra Sparebanktreffen 2016

Mesterskap:

Klasse 3-5: 1. Jørgen Andersen, Vemundvik (5) 349, 2. Espen By Dyrendahl, Rissa (5) 342, 3. Håvard Valstad, Mære (5) 340, 4. Tormod Dyrendahl, Rissa (5) 340, 5. Tor Helge Olsen, Overhalla (4) 336, 6. Tore Byberg, Rissa (4) 335, 7. Kristin Dyrendahl, Rissa (5) 335, 8. Håkon Rognstad, Byneset (4) 335, 9. Morten Island, Malvik (5) 334, 10. Magnus Denstad, Rissa (4) 330, 11. Birger Meistad, Orkla (5) 330, 12. Britt Helen Holtan, Lensvik/Selven (5) 329, 13. Odd Einar Stoknes, Herfjord (4) 328, 14. Jonny Denstad, Rissa (4) 328, 15. Morten Egil Olsen, Skjelstadmark (4) 326, 16. Bård Haugros, Byneset (4) 325, 17. Arild Dyrendahl, Rissa (4) 322, 18. Svein Buland, Skjelstadmark (4) 320, 19. Roar Forfot, By Skytterlag (5) 318, 20. Martin By Dyrendahl, Rissa (4) 317, 21. Kamilla Dyrendahl, Rissa (4) 316, 22. Jonas Denstad, Rissa (3) 315, 23. Anne Marit Meland, Lensvik/Selven (3) 314, 24. Lars Erik Bårdli, Rennebu (4) 305, 25. Per Johan Gjølga, Stallvik (4) 236, 26. Thomas Bakøy Sunde, Rissa (5) 235, 27. Jørund Oskar Ertsås, Mære (4) 231, 28. Carl Ove Glahus, Ørlendingen (5) 231, 29. Bernt Olaf Aune, Heim/Hemne (4) 221, 30. Tormod Rødsjø, Ørlendingen (4) 219

V55: 1. Tore Olav Moen, Herfjord 338, 2. Jostein Lerstad, Vanvik 335, 3. Nils-Inge Holmeset, Trondhjems 334, 4. Harald Denstad, Stjørdal 333, 5. Einar Thoresen, Hommelvik 333, 6. Bjarne By, Skaun 330, 7. Asgeir Jønland, Sørdalen 328, 8. Norvall Ramdal, Leksvik 324, 9. Terje A. Husby, Ørlendingen 236, 10. Ole Grumdal, Leksvik 235, 11. Åsmund Skårild, Heim/Hemne 234, 12. Odd Hårstad, By Skytterlag 224, 13. Asbjørn Gussiås, Mære 200

Klasse 2: 1. Martin Vangen, Rissa 343, 2. Stig Arve Klefsås, Skjelstadmark 342, 3. Tore Egil Halse, Halsa (nordmør) 341, 4. Knut Byberg, Rissa 326, 5. Morten Jarnskjegge Knutsen, Bjugn 215

Rekrutt: 1. Birk Oliver Singstad, Nidaros 350, 2. Erik Bauge, Rissa 344, 3. Oliver Næss, Stadsbygd 340, 4. Lasse Størdal, Stadsbygd 337, 5. Magnus Bakøy Sunde, Rissa 335, 6. Ask Eidur Tangvik Wemunstad, Rissa 323, 7. Martin Fenstad Flatvoll, Stadsbygd 207

Eldre rekrutt: 1. Marita Mære Hårstad, Sørdalen 350, 2. Aleksander Trøa Olsen, Stordalen 348, 3. Sigurd Sve, Rissa 329

Junior: 1. Kristian Kimo, Rissa 341

V65: 1. Fridtjof Dypveit, Nidaros 349, 2. Tore Reksterberg, Ørlendingen 349, 3. Oddmund Rognli, Leksvik 349, 4. Einar Alstad, Herfjord 347, 5. Arne Forfod, Rissa 340, 6. Olav Solheim, Soknedal 340, 7. Harald Røstad, Leksvik 339, 8. Bjarne Breivold, By Skytterlag 338, 9. Magnar Alseth, Rissa 336, 10. Morten Saur, Vanvik 328, 11. Petter Bakøy, Rissa 321, 12. Harald Hegdahl, Leksvik 241

V73: 1. Trond Tronstad, Leksvik 349, 2. Harald Lysvand, Leksvik 349, 3. Tor Skomsvold, Vemundvik 348, 4. Hans Tronstad, Leksvik 348, 5. Arnfinn Larsen, Herfjord 342, 6. Leiv Myklebust, Verdal Søndre 338, 7. Alf Hansen, Trondhjems 335, 8. Peder Forfot, Sørfjorden 334, 9. Øivind Hovstein, Leksvik 245

Hovedskyting:

Klasse 2: 1. Martin Vangen, Rissa 247, 2. Stig Arve Klefsås, Skjelstadmark 242, 3. Tore Egil Halse, Halsa (nordmør) 242, 4. Knut Byberg, Rissa 237, 5. Morten Jarnskjegge Knutsen, Bjugn 215

Klasse 3: 1. Jonas Denstad, Rissa 218, 2. Anne Marit Meland, Lensvik/Selven 217

Klasse 4: 1. Tor Helge Olsen, Overhalla 239, 2. Bård Haugros, Byneset 238, 3. Morten Egil Olsen, Skjelstadmark 238, 4. Håkon Rognstad, Byneset 238, 5. Tore Byberg, Rissa 236, 6. Per Johan Gjølga, Stallvik 236, 7. Magnus Denstad, Rissa 233, 8. Jørund Oskar Ertsås, Mære 231, 9. Jonny Denstad, Rissa 230, 10. Odd Einar Stoknes, Herfjord 229, 11. Svein Buland, Skjelstadmark 227, 12. Arild Dyrendahl, Rissa 225, 13. Kamilla Dyrendahl, Rissa 223, 14. Martin By Dyrendahl, Rissa 222, 15. Bernt Olaf Aune, Heim/Hemne 221, 16. Tormod Rødsjø, Ørlendingen 219, 17. Lars Erik Bårdli, Rennebu 206

Klasse 5: 1. Jørgen Andersen, Vemundvik 250, 2. Espen By Dyrendahl, Rissa 243, 3. Tormod Dyrendahl, Rissa 243, 4. Håvard Valstad, Mære 241, 5. Kristin Dyrendahl, Rissa 238, 6. Morten Island, Malvik 237, 7. Thomas Bakøy Sunde, Rissa 235, 8. Birger Meistad, Orkla 234, 9. Britt Helen Holtan, Lensvik/Selven 233, 10. Carl Ove Glahus, Ørlendingen 231, 11. Roar Forfot, By Skytterlag 221

Klasse V55: 1. Harald Denstad, Stjørdal 246, 2. Tore Olav Moen, Herfjord 240, 3. Bjarne By, Skaun 238, 3. Einar Thoresen, Hommelvik 238, 5. Jostein Lerstad, Vanvik 237, 6. Terje A. Husby, Ørlendingen 236, 7. Nils-Inge Holmeset, Trondhjems 236, 8. Ole Grumdal, Leksvik 235, 9. Åsmund Skårild, Heim/Hemne 234, 10. Asgeir Jønland, Sørdalen 232, 11. Norvall Ramdal, Leksvik 227, 12. Odd Hårstad, By Skytterlag 224, 13. Asbjørn Gussiås, Mære 200

Klasse ASP: 1. Sander Langsæther, Rissa 237, 2. Leah Næss, Stadsbygd 29, 3. Anton Trøa Olsen, Stordalen 233, 4. Petter Jr Bakøy Sunde, Rissa 242, 4. Theodor Sunde, Rissa 226, 6. Sondre Trøen, Rissa 231

Klasse R: 1. Birk Oliver Singstad, Nidaros 250, 2. Erik Bauge, Rissa 244, 3. Oliver Næss, Stadsbygd 243, 4. Lasse Størdal, Stadsbygd 241, 5. Magnus Bakøy Sunde, Rissa 241, 6. Ask Eidur Tangvik Wemunstad, Rissa 234, 7. Martin Fenstad Flatvoll, Stadsbygd 207

Klasse ER: 1. Marita Mære Hårstad, Sørdalen 250, 2. Aleksander Trøa Olsen, Stordalen 250, 3. Sigurd Sve, Rissa 239

Klasse J: 1. Kristian Kimo, Rissa 241

Klasse V65: 1. Fridtjof Dypveit, Nidaros 250, 2. Tore Reksterberg, Ørlendingen 250, 3. Oddmund Rognli, Leksvik 250, 4. Harald Røstad, Leksvik 249, 5. Olav Solheim, Soknedal 248, 6. Einar Alstad, Herfjord 247, 7. Arne Forfod, Rissa 242, 8. Harald Hegdahl, Leksvik 241, 9. Magnar Alseth, Rissa 240, 10. Bjarne Breivold, By Skytterlag 240, 11. Morten Saur, Vanvik 231, 12. Petter Bakøy, Rissa 225

Klasse V73: 1. Trond Tronstad, Leksvik 249, 2. Tor Skomsvold, Vemundvik 249, 2. Hans Tronstad, Leksvik 249, 4. Harald Lysvand, Leksvik 249, 5. Arnfinn Larsen, Herfjord 247, 6. Øivind Hovstein, Leksvik 245, 7. Leiv Myklebust, Verdal Søndre 242, 8. Alf Hansen, Trondhjems 240, 9. Peder Forfot, Sørfjorden 236

Resultater fra Høststevnet 23. august 2015


Mesterskap Rekrutt

 

1 Erik Bauge Rissa 48 49 49 98 98 342 11*
2 Magnus Bakøy Sunde Rissa 48 49 48 97 95 337 10*
3 Sigurd Sve Rissa 49 48 42 84 96 319 11*
4 Henrik Grinnen Berntsen Rissa 45 45 44 93 92 319 6*
5 Ragnhild Sve Rissa 42 40 42 57 73 254 2*


Mesterskap Eldre rekrutt

 

1 Simen Wåbenø Sørfjorden 47 48 48 95 91 329 5*


Mesterskap V65

 

1 Arne Forfod Rissa 48 48 49 98 97 340 12*
2 Petter Bakøy Rissa 49 50 46 97 97 339 12*
3 Erling Johan Dyrendahl Rissa 49 50 46 93 96 334 15*
4 Tor Martin Sunde Rissa 49 45 48 92 89 323 9*
5 Ole Brandhaug Sørfjorden 49 47 50 90 236 8*


Mesterskap V73

 

1 Arnfinn Larsen Herfjord 50 49 50 99 97 345 20*


Mesterskap Klasse 3-5

 

1 Thomas Bakøy Sunde Rissa 5 49 48 47 98 99 341 11*
2 Kristin Dyrendahl Rissa 5 49 50 48 96 97 340 9*
3 Birger Meistad Nidaros 5 49 49 46 94 98 336 13*
4 Espen By Dyrendahl Rissa 5 49 45 47 97 98 336 7*
5 Tormod Dyrendahl Rissa 4 48 48 49 93 97 335 10*
6 Ove Johan Dyrendahl Rissa 4 49 44 48 93 97 331 9*
7 Arild Dyrendahl Rissa 3 48 39 49 90 97 323 6*
8 Martin By Dyrendahl Rissa 4 49 37 46 92 94 318 1*
9 Roar Alseth Rissa 4 48 42 46 87 88 311 6*


Mesterskap Klasse 1

 

1 Stein Yngve Flatvoll Stadsbygd 46 45 49 89 229 3*


Mesterskap Klasse 2

 

1 Ragnar Aasan Rissa 47 49 48 92 92 328 11*
2 Vidar Foss Stadsbygd 46 46 46 89 100 327 8*

Resultater fra Sparebanktreffen 8. – 9. mai 2015


Mesterskap Rekrutt

 

1 Birk Oliver Singstad Nidaros 49 49 49 95 100 342 9*
2 Mats Dyrendahl Rissa 49 50 48 93 90 330 8*
3 Sigurd Sve Rissa 48 37 47 93 95 320 6*
4 Oliver Næss Stadsbygd 43 40 48 90 75 296 6*


Mesterskap Eldre rekrutt

 

1 Rune K. Brandtzæg Mære 50 49 48 100 99 346 19*


Mesterskap Junior

 

1 Magnus Riiber Denstad Rissa 50 50 50 97 100 347 22*
2 Tore Byberg Rissa 49 50 50 98 99 346 14*
3 Jonas Riiber Denstad Rissa 50 46 50 98 100 344 18*
4 Martin By Dyrendahl Rissa 48 50 50 97 99 344 14*
5 Kristian Kimo Rissa 50 48 50 94 99 341 16*
6 Kamilla Dyrendahl Rissa 49 47 50 96 98 340 16*


Mesterskap V65

 

1 Fridtjof Dypveit Nidaros 50 50 50 100 100 350 25*
2 Oddmund Rognli Leksvik 50 50 50 99 100 349 22*
3 Knut Bjerve Rissa 50 50 50 100 99 349 21*
4 Tore Reksterberg Ørlendingen 50 48 50 100 99 347 20*
5 Jakob Dalsaune Vanvik 49 49 50 100 99 347 10*
6 Trond Tronstad Leksvik 50 50 50 97 99 346 22*
7 Arne Forfod Rissa 48 49 50 100 99 346 16*
8 Harald Røstad Leksvik 48 50 50 97 99 344 16*
9 Petter Bakøy Rissa 48 48 49 98 98 341 12*
10 Magnar Alseth Rissa 48 46 49 95 93 331 8*


Mesterskap V73

 

1 Hans Tronstad Leksvik 50 50 50 99 100 349 21*
2 Øivind Hovstein Leksvik 49 50 50 100 99 348 18*
3 Harald Lysvand Leksvik 50 50 50 99 98 347 20*
4 Dagfinn Svenning Herfjord 49 50 49 97 99 344 16*
5 Arnfinn Larsen Herfjord 49 50 50 99 94 342 12*
6 Daniel Dyrendahl Rissa 49 49 49 96 96 339 13*


Aspirant

 

Martin Fenstad Flatvoll Stadsbygd 45 48 49 96 238
Adrian Hagen Stadsbygd 48 46 47 95 236
Lasse Størdal Stadsbygd 47 45 46 90 228
Sondre Trøen Rissa 48 48 48 95 239


Mesterskap Klasse 3-5

 

1 Edvin Aamot Orkla 5 50 50 48 98 96 342 10*
2 Anita Jære Rennebu 5 50 49 47 96 100 342 8*
3 Britt Holtan Lensvik/Selven 5 50 44 50 99 98 341 10*
4 Thomas Bakøy Sunde Rissa 5 49 49 49 94 99 340 15*
5 Espen By Dyrendahl Rissa 5 50 47 46 94 98 335 11*
6 Charlotte F. Kristiansen Egge 5 49 45 46 94 97 331 8*
7 Bjørn By Rennebu 4 48 43 47 92 97 327 5*
8 Tormod Dyrendahl Rissa 4 48 43 47 91 95 324 6*
9 Håvard Moen Herfjord 4 48 44 44 94 93 323 4*
10 Jonny Denstad Rissa 4 50 34 49 91 98 322 13*
11 Lars Erik Bårdli Rennebu 3 50 43 44 88 96 321 5*
12 Arild Dyrendahl Rissa 3 50 33 49 91 95 318 9*
13 Jørund Ertsås Mære 4 48 47 48 95 238 3*
14 Erlend Aas Mostadmark 5 48 40 47 92 227 2*
15 Stig Oddbjørn Aas Mostadmark 4 44 45 37 92 218 1*


Mesterskap V55

 

1 Asgeir Jønland Sørdalen 49 47 50 93 97 336 8*
2 Rolf Dyrendahl Rissa 50 46 49 92 96 333 8*
3 Tore Olav Moen Herfjord 49 50 48 94 91 332 6*
4 Bjarne By Trondhjems 48 45 48 97 94 332 6*
5 Jostein Lerstad Vanvik 48 46 49 98 83 324 9*
6 Roald Bratseth Rissa 47 42 46 88 223 5*


Mesterskap Klasse 1

 

1 Stein Yngve Flatvoll Stadsbygd 46 48 49 93 236 6*


Mesterskap Klasse 2

 

1 Victor Nilsen Herfjord 49 45 46 91 95 326 2*
2 Ragnar Aasan Rissa 48 49 45 91 91 324 5*
3 Martin Vangen Rissa 46 43 47 92 95 323 3*
4 Vidar Foss Stadsbygd 43 44 44 94 81 306 3*

Resultater fra kretsstevne 3. sept 2014

Mesterskap Klasse 3-5

1 Espen By Dyrendahl Rissa 5 50 48 48 96 98 340 15*
2 Thomas Bakøy Sunde Rissa 5 50 45 48 95 100 338 14*
3 Ove Johan Dyrendahl Rissa 4 50 45 48 97 97 337 10*
4 Sverre Håvard Melhus Rissa 5 50 46 46 95 96 333 8*
5 Kristin Dyrendahl Rissa 5 49 49 46 93 95 332 7*
6 Jonny Denstad Rissa 4 50 44 48 92 97 331 8*
7 Roar Alseth Rissa 4 49 48 47 87 97 328 5*
8 Torstein Halsli Vanvik 3 50 42 44 93 97 326 12*
9 Tormod Dyrendahl Rissa 5 48 44 44 92 98 326 8*
10 Joakim Dyrendahl Rissa 4 48 38 47 89 99 321 2*
11 Tor Einar Sunde Rissa 3 50 37 42 88 94 311 6*
12 Atle Føll Rissa 3 45 39 47 83 94 308 5*
13 Svein Arne Dyrendahl Rissa 3 49 36 44 82 93 304 6*

Mesterskap V55

1 Roald Bratseth Rissa 50 43 43 92 97 325 10*
2 Jostein Lerstad Vanvik 49 42 48 85 95 319 4*
3 Rolf Dyrendahl Rissa 47 41 48 92 89 317 1*

Mesterskap Klasse 1

1 Steinar Pallin Rissa 48 49 50 97 244 11*
2 Bjørn Andresen Vanvik 0 0 30 28 58 0*

Mesterskap Klasse 2

1 Ragnar Aasan Rissa 49 49 49 89 92 328 9*
2 Martin Vangen Rissa 50 42 45 83 89 309 6*

Mesterskap Rekrutt

1 Erik Bauge Rissa 49 35 45 89 94 312 6*
2 Hallvard Bratseth Rissa 45 46 40 87 90 308 4*
3 Magnus Bakøy Sunde Rissa 44 39 46 80 86 295 3*

Mesterskap Eldre rekrutt

1 Kristian Kimo Rissa 50 49 50 99 99 347 21*

Mesterskap Junior

1 Kamilla Dyrendahl Rissa 50 50 50 99 100 349 22*
2 Martin By Dyrendahl Rissa 50 47 49 100 100 346 22*
3 Magnus Riiber Denstad Rissa 50 45 50 98 98 341 16*
4 Jonas Riiber Denstad Rissa 48 48 49 97 96 338 13*

Mesterskap V65

1 Knut Bjerve Rissa 50 46 50 100 100 346 24*
2 Jakob Dalsaune Vanvik 50 47 49 99 99 344 18*
3 Arne Forfod Rissa 50 46 50 97 95 338 10*
4 Magnar Alseth Rissa 49 49 47 97 91 333 10*
5 Petter Bakøy Rissa 49 46 47 96 95 333 7*
6 Morten Saur Vanvik 50 50 47 99 85 331 14*
7 Tor Martin Sunde Rissa 39 43 39 84 91 296 2*
8 Erling Johan Dyrendahl Rissa 47 48 48 95 238 4*

Mesterskap V73

1 Daniel Dyrendahl Rissa 49 49 48 98 98 342 11*

 


 

Sparebanktreffen, 23-24.05.2014

Mesterskap:

Klasse 3-5: 1. Kristian Andersen, Øvre Ogndal (5) 342, 2. Per Johan Gjølga, Stallvik (5) 340, 3. Britt Holtan, Lensvik/Selven (3) 340, 4. Torstein Hansen, Ørlendingen (5) 339, 5. Tore Veie, Rissa (5) 338, 6. Espen By Dyrendahl, Rissa (5) 338

V55: 1. Bjarne By, Trondhjems 344, 2. Roald Bratseth, Rissa 339, 3. Odd Hårstad, By Skytterlag 333

Klasse 1: 1. Paul Aksel Johansen, Ørlendingen 248, 2. Steinar Pallin, Rissa 234, 3. Stein Yngve Flatvoll, Stadsbygd 217

Klasse 2: 1. Trond Anfeldt Røstad, Ørlendingen 339, 2. Martin Vangen, Rissa 333, 3. Wenche Beate Olden Moen, Bjugn 327

Rekrutt: 1. Andreas Raaen, Skjelstadmark 343, 2. Marita Mære Hårstad, Sørdalen 342, 3. Magnus Bakøy Sunde, Rissa 338

Junior: 1. Martin By  Dyrendahl, Rissa 342, 2. Kristina Mære Hårstad, Sørdalen 329

V65: 1. Tore Reksterberg, Ørlendingen 350, 2. Oddmund Rognli, Leksvik 349, 3. Fridtjof Dypveit, Nidaros 348, 4. Knut Bjerve, Rissa 348, 5. Dagfinn Svenning, Herfjord 348

V73: 1. Harald Lysvand, Leksvik 349, 2. Øivind Hovstein, Leksvik 348, 3. Arnfinn Larsen, Herfjord 340

Hovedskyting:

Klasse 1: 1. Paul Aksel Johansen, Ørlendingen 248, 2. Steinar Pallin, Rissa 234, 3. Stein Yngve Flatvoll, Stadsbygd 217, 4. Tor Egil Næss, Stadsbygd 208

Klasse 2: 1. Trond Anfeldt Røstad, Ørlendingen 242, 2. Martin Vangen, Rissa 236, 3. Roald Strand, Malvik 234, 4. Wenche Beate Olden Moen, Bjugn 233, 5. Ragnar Aasan, Rissa 232, 6. Vidar Foss, Stadsbygd 216

Klasse 3: 1. Britt Holtan, Lensvik/Selven 243

Klasse 4: 1. Frank Bilstad, Øvre Ogndal 236, 2. Roar Alseth, Rissa 235, 3. Jonny Denstad, Rissa 234, 4. Odd Einar Stoknes, Herfjord 232, 5. Ove Johan Dyrendahl, Rissa 231

Klasse 5: 1. Kristian Andersen, Øvre Ogndal 245, 2. Tore Veie, Rissa 241, 3. Per Johan Gjølga, Stallvik 241, 4. Torstein Hansen, Ørlendingen 239, 5. Espen By Dyrendahl, Rissa 238, 6. Thomas Bakøy Sunde, Rissa 236, 6. Roar Forfot, By Skytterlag 236, 8. Kristin Dyrendahl, Rissa 234, 9. Sverre Håvard Melhus, Rissa 233, 10. Tormod Dyrendahl, Rissa 232, 11. Ole Agnar Moen, Bjugn 229

Klasse V55: 1. Bjarne By, Trondhjems 247, 2. Roald Bratseth, Rissa 239, 3. Asbjørn Hårstad, By Skytterlag 236, 4. Odd Hårstad, By Skytterlag 235, 5. Asgeir Jønland, Sørdalen 235, 6. Rolf Dyrendahl, Rissa 234, 7. Tore Olav Moen, Herfjord 230, 8. Jostein Lerstad, Vanvik 227

Klasse ASP: 1. Ørjan Aksnes, Stadsbygd 220, 1. Ståle Aksnes, Stadsbygd 233, 3. Martin Flatvoll, Stadsbygd 218, 4. Kristina Gjølgasæther, Stallvik 155, 5. Henrik Grinnen Berntsen, Rissa 231, 6. Arne Kristoffer Grønning, Stadsbygd 201, 6. Håvard Grønning, Stadsbygd 209, 6. Oliver Grønning, Stadsbygd 179, 9. Charlotte Pallin Nybø, Rissa 232, 10. Leah Næss, Stadsbygd 221, 10. Oliver Næss, Stadsbygd 179, 12. Kevin Stenkjær, Leksvik 225, 13. Lasse Størdal, Stadsbygd 217, 13. Emil Størdal, Stadsbygd 231, 15. Marcus Trones, Leksvik 224, 16. Ola Tveiten, Leksvik 221

Klasse R: 1. Andreas Raaen, Skjelstadmark 245, 2. Marita Mære Hårstad, Sørdalen 244, 3. Magnus Bakøy Sunde, Rissa 240, 4. Mathias Monstad Lund, Bjugn 236, 5. Birk Finnstø, Stallvik 228, 6. Ruben Belsvik, Leksvik 224, 7. Hallvard Bratseth, Rissa 218, 8. Lars Kristoffer Hindberg Rian, Leksvik 200

Klasse J: 1. Martin By  Dyrendahl, Rissa 244, 2. Kristina Mære Hårstad, Sørdalen 235

Klasse V65: 1. Fridtjof Dypveit, Nidaros 250, 2. Tore Reksterberg, Ørlendingen 250, 3. Knut Bjerve, Rissa 249, 4. Harald Røstad, Leksvik 249, 5. Dagfinn Svenning, Herfjord 249, 6. Hans Tronstad, Leksvik 249, 7. Oddmund Rognli, Leksvik 249, 8. Kolbjørn Glørstad, Nidaros 246, 8. Trond Tronstad, Leksvik 246, 10. Harald Hegdahl, Leksvik 244, 11. Jakob Dalsaune, Vanvik 242, 12. Erling Johan Dyrendahl, Rissa 238

Klasse V73: 1. Harald Lysvand, Leksvik 249, 1. Øivind Hovstein, Leksvik 249, 3. Arnfinn Larsen, Herfjord 244