Velkommen!

Velkommen til oss !

På disse sidene vil vi prøve å gi en presentasjon av oss, hva vi driver med, og hvordan vi kan gi også deg en positiv hobby med gode venner i et trivelig miljø.

I menyen oppe på siden kan du se litt av hva vi har å by på. Ta en kikk!

Har du lyst til å prøve deg som skytter, kanskje også å bli medlem? Fra første uke etter 17. mai og fram til elgjakta er det trening fra kl 18 på Breimyra hver onsdag, med unntak av fellesferien.

Kom innom en tur da vel!

Resultater Sparebanktreffen FK6,16-17.06.2017

Mesterskap:

Klasse 3-5: 1. Tore Byberg, Rissa (5) 348, 2. Espen By Dyrendahl, Rissa (5) 344, 3. Tormod Dyrendal, Rissa (5) 335, 4. Thomas Bakøy Sunde, Rissa (5) 331, 5. Ole Agnar Moen, Bjugn (4) 328, 6. Roar Alseth, Rissa (4) 328, 7. Odd Einar Stoknes, Herfjord (4) 327

V55: 1. Asgeir Jønland, Sørdalen 337, 2. Ole Grumdal, Leksvik 334, 3. Geir Olav Halvorsen, Herfjord 334, 4. Tore Olav Moen, Herfjord 126

Klasse 2: 1. Wenche Beate Olden Moen, Bjugn 337, 2. Vidar Foss, Stadsbygd 318, 3. Jonny Sletten, Bjugn 287

Rekrutt: 1. Sondre Trøen, Rissa 338, 2. Ask Eidur Tangvik Wemunstad, Rissa 325, 3. Theodor Sunde, Rissa 320, 4. Sander Fenstad Langsæter, Rissa 318, 5. Martin Flatvoll, Stadsbygd 296

Eldre rekrutt: 1. Sigurd Sve, Rissa 348, 2. Magnus Bakøy Sunde, Rissa 341, 3. Oliver Næss, Stadsbygd 327, 4. Lasse Størdahl, Stadsbygd 324, 5. Erlend Foss, Stadsbygd 277

V65: 1. Knut Bjerve, Rissa 348, 2. Harald Røstad, Leksvik 347, 3. Oddmund Rognli, Leksvik 346

V73: 1. Hans Tronstad, Leksvik 350, 2. Trond Tronstad, Leksvik 348, 3. Arnfinn Larsen, Herfjord 346, 4. Harald Lysvand, Leksvik 345, 5. Dagfinn Svenning, Herfjord 343, 6. Øivind Hovstein, Leksvik 340

Hovedskyting:

Klasse 2: 1. Wenche Beate Olden Moen, Bjugn 240, 2. Vidar Foss, Stadsbygd 228, 3. Jonny Sletten, Bjugn 204

Klasse 4: 1. Odd Einar Stoknes, Herfjord 231, 2. Roar Alseth, Rissa 231, 3. Ole Agnar Moen, Bjugn 229

Klasse 5: 1. Tore Byberg, Rissa 248, 2. Espen By Dyrendahl, Rissa 244, 3. Tormod Dyrendal, Rissa 236, 4. Thomas Bakøy Sunde, Rissa 235

Klasse V55: 1. Asgeir Jønland, Sørdalen 243, 2. Ole Grumdal, Leksvik 241, 3. Geir Olav Halvorsen, Herfjord 235, 4. Tore Olav Moen, Herfjord 126

Klasse NU: 1. Patrick Lillevold, Stadsbygd 222, 2. Axel Simonsen, Stadsbygd 180

Klasse R: 1. Sondre Trøen, Rissa 241, 2. Ask Eidur Tangvik Wemunstad, Rissa 236, 3. Theodor Sunde, Rissa 233, 4. Sander Fenstad Langsæter, Rissa 228, 5. Martin Flatvoll, Stadsbygd 224

Klasse ER: 1. Sigurd Sve, Rissa 249, 2. Magnus Bakøy Sunde, Rissa 242, 3. Lasse Størdahl, Stadsbygd 231, 4. Oliver Næss, Stadsbygd 231, 5. Erlend Foss, Stadsbygd 197

Klasse V65: 1. Harald Røstad, Leksvik 250, 2. Oddmund Rognli, Leksvik 249, 3. Knut Bjerve, Rissa 248

Klasse V73: 1. Øivind Hovstein, Leksvik 250, 2. Hans Tronstad, Leksvik 250, 3. Harald Lysvand, Leksvik 250, 4. Trond Tronstad, Leksvik 248, 5. Arnfinn Larsen, Herfjord 247, 6. Dagfinn Svenning, Herfjord 244

 

Sparebanktreffen, FK6

Fredag 16 og lørdag 17 juni.  2017

Stadsbygd Skytterlag har gleden av å innby til åpent  banestevne.

Skyteprogram
35 skudd for alle klasser unntatt NU, NV, 1, Å og AG3/ HK416 som skyter 25 skudd.

 

Premiering
NU: Gjenstandspremie til alle deltakere.
Øvrige klasser: Pengepremiering av 15-skudd og 10-skudd, i hht Skytterboka.

 

Innskudd
NU, R, ER, J, EJ: kr 100 (arr. kr 30, pengepremie kr 50, karusellavgift kr. 20).
Øvrige: kr 170 (arr 70, pengepremie kr 80, karusellavgift kr. 20).

 

Påmelding

Forhåndspåmelding via DFS’  påmeldingssystem til og med  15 juni.
Påmelding på banen fredag kl 17:00 – 18:00 og lørdag kl. 09.00 – 11.00.

Det skytes på Megalink elektroniske skiver, 10 stk på 300m og 6 stk på 100m.

Stevnetelefon: Vidar Foss, mob. 92 66 44 18

Enkelt kjøkkensalg

Velkommen til spennende konkurransedag på Stadsbygd!

 

Banen vår finner du her: 63°30,384’N 10°3,456’Ø

Kretsstevne bane 2017, Stadsbygd SKL, 24.05.2017

 

Mesterskap:

Klasse 3-5: 1. Espen By Dyrendahl, Rissa (5) 341, 2. Thomas Sunde, Rissa (5) 339, 3. Kristin Dyrendahl, Rissa (5) 337, 4. Tormod Dyrendal, Rissa (5) 334, 5. Arild Dyrendal, Rissa (3) 322, 6. Ketil Sunde, Rissa (3) 318, 7. Ove Johan Dyrendahl, Rissa (3) 317, 8. Jonny Denstad, Rissa (4) 312, 9. Martin By Dyrendahl, Rissa (4) 306, 10. Knut Byberg, Rissa (3) 301

V55: 1. Tore Olav Moen, Herfjord 335, 2. Asgeir Jønland, Sørdalen 330, 3. Atle Føll, Rissa 320

Rekrutt: 1. Sander Fenstad Langsæter, Rissa 326, 2. Ask Eidur Tangvik Wemunstad, Rissa 325, 3. Sondre Trøen, Rissa 322, 4. Theodor Sunde, Rissa 307, 5. Martin Flatvoll, Stadsbygd 236

Eldre rekrutt: 1. Sigurd Sve, Rissa 347, 2. Oliver Næss, Stadsbygd 343, 3. Lasse Størdal, Stadsbygd 333, 4. Magnus Bakøy Sunde, Rissa 234

V65: 1. Knut Bjerve, Rissa 349, 2. Rolf Dyrendal, Rissa 346, 3. Petter Bakøy, Rissa 337, 4. Magnar Alseth, Rissa 336, 5. Arne Forfod, Rissa 225

V73: 1. Peder Forfot, By Skytterlag 335

Hovedskyting:

Klasse 3: 1. Ketil Sunde, Rissa 225, 2. Arild Dyrendal, Rissa 223, 3. Ove Johan Dyrendahl, Rissa 219, 4. Knut Byberg, Rissa 211

Klasse 4: 1. Martin By Dyrendahl, Rissa 215, 2. Jonny Denstad, Rissa 213

Klasse 5: 1. Kristin Dyrendahl, Rissa 243, 2. Espen By Dyrendahl, Rissa 243, 3. Thomas Sunde, Rissa 239, 4. Tormod Dyrendal, Rissa 236

Klasse V55: 1. Tore Olav Moen, Herfjord 243, 2. Asgeir Jønland, Sørdalen 238, 3. Atle Føll, Rissa 231

Klasse NU: 1. Lasse Fenstad Larsen, Stadsbygd 190, 2. Trond Jakob Rein, Stadsbygd 224

Klasse R: 1. Sondre Trøen, Rissa 239, 2. Martin Flatvoll, Stadsbygd 236, 3. Sander Fenstad Langsæter, Rissa 235, 4. Ask Eidur Tangvik Wemunstad, Rissa 233, 5. Theodor Sunde, Rissa 225

Klasse ER: 1. Sigurd Sve, Rissa 249, 2. Oliver Næss, Stadsbygd 243, 3. Lasse Størdal, Stadsbygd 239, 4. Magnus Bakøy Sunde, Rissa 234

Klasse V65: 1. Knut Bjerve, Rissa 249, 2. Rolf Dyrendal, Rissa 248, 3. Magnar Alseth, Rissa 243, 4. Petter Bakøy, Rissa 241, 5. Arne Forfod, Rissa 225

Klasse V73: 1. Peder Forfot, By Skytterlag 241